500 שקל לקופת המדינה

500 שקל לקופת המדינה. זה מה שנדרש לשלם מושיקו חדד שתקף אותי בברוטליות באירוע הגאווה 2020 בתל אביב, כדי להימנע מהמשך כתב האישום נגדו.

הכאב והנזק הפיזי, אובדן הביטחון האישי, הטראומה הנפשית, פגיעה בפרנסה, בעבודה שלי ובאקטיביזם שלי, כל זה שווה 500 שקל. כמו קנס על חנייה, שאפילו לא מגיע אליי.

היה לי חשוב לעדכן ולהגיד תודה על ההודעות המחזקות. בלב כבד החלטתי שלא להשתתף היום במצעד הגאווה בתל אביב. לא מרגישה בטוחה לצעוד ולהפגין בידיעה שהתוקף מושיקו חדד בטח ישתתף באירוע בלי השלכות או גינוי מינימלי. חשבתי שאני מוכנה, אבל זה כבד לי מדי.

אני מקווה שארגוני הקהילה והעיתונות הרלוונטית יטרחו לשתף את הסיפור בתוך הקמפיין שלהם "מישהו פעם פגע בי ככה", על הפעם שבה גבר הומו מהקהילה תקף בתוך אירוע גאווה רשמי אישה לסבית, קיבל חיבוק וחיזוקים מהמון גברים הומואים אחרים כי מגיע לי כשמאלנית או כי הפרעתי לחגיגה(זכורים לי במיוחד המטרידנים גל אוחובסקי ואיתי פנקס), ופוסטים רשמיים ומעורפלים על כך שהייתה אלימות משני הצדדים וקריאה לסובלנות. אז סובלנות יש אבל נראה שאיבדתי את הסבלנות שהייתה לי.

אולי אם זו הייתה תקיפה הומופובית זה היה נחשב יותר, אבל מכוון שזו תקיפה בגלל הדעות הפוליטיות שלי ובגלל שאני אישה זה כנראה פחות מעניין. בכל זאת, היה שם דגל פלסטין בסביב, השם ישמור! אז כנראה זו הגרסה הפוליטית ל"אם לא רצית שיתקיפו אותך למה התלבשת ככה".

ולמושיקו חדד, שהיה טיפש מספיק כדי לעשות לי לייק על הפוסט הקודם, טוב שאתה עוקב. חיכיתי לראות האם תקבל אחריות מתוך אמונה בתהליך של צדק מאחה. בחרת שלא. לוקחת כמה ימי מנוחה ותכף ינחתו עליך מכות משפטיות, ציבוריות וכלכליות. אני לא מתכוונת לוותר על הצדק שמגיע לי, אז תתכונן.

לפוסט המקורי בפייסבוק